DSC_9491УВАГА! АКЦІЯ

“ТРОФЕЙ МІСЯЦЯ”

(нові умови з 01.01.2018)

 

В акції можуть брати участь абсолютно всі рибалки, які оплатили квиток і пройшли реєстрацію в адміністрації водойми. Трофейна риба, виловлена у нас на водоймі, визначається по максимальній вазі. На початку кожного місяця будуть визначені переможці акції за попередній місяць за наступними номінаціями (в залежності від сезону лову):

  1. Трофейний короп (залік з 8 кг).
  2. Трофейний білий амур (залік з 8 кг).
  3. Трофейна щука (залік з 5 кг).
  4. Трофейний окунь (залік з 0,5 кг).
  5. Трофейний судак (залік з 2 кг).

Умови акції.

1. Переможців акції визначає адміністратор водойми.

2. Вага спійманого трофея обов’язково повинена бути зафіксованою адміністратором або охороною в спеціальному бланку (знаходиться у охорони).

3. Риба зважується тільки вагами клубу, обов’язково використання триноги і сумки клубу для зважування. Інформація підтверджується підписом клієнта в спеціальному бланку (знаходиться у охорони).

4. Підтвердження улову клієнтом у вигляді фото та звіту на сайті водойми – обов’язково.

5.Підтвердження про вручення призу від партнера клієнтом у вигляді фото – обов’язково.

6. Інформація буде публікуватися на сайті водойми і на інших рибальських сайтах, а також в соціальних мережах.

7.Рибалки повинні в обов’язковому порядку зволожувати короповий матрац і коропові мішки перед тим, як помістити на них (в них) рибу.

8. При фотографуванні риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над Карповим матрацом – заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщається до воді тільки в короповому мішку, матраці або підсак.

9. Після зважування риба відразу ж випускається назад у водойму, при цьому дотримується максимальна обережність.

10. Риба, пред’явлена на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті недбалого з нею поводження, в залік не йде.

Призи акції.

  1. Для номінацій «Трофейний короп» і «Трофейний білий амур» – безкоштовна добова рибалка на коропа на водоймі Клубу Рибалок «Відпочинок» (спортивна риболовля – вся риба випускається).
  2. Для номінації «Трофейна щука», «Трофейний окунь» і «Трофейний судак» – безкоштовна денна риболовля на хижака на водоймі Клубу Рибалок «Відпочинок» (спортивна риболовля – вся риба випускається).
  3. Для номінацій, які встановлюються в зимовий період (при лову з льоду) – дається право на безкоштовну денну риболовлю на хижака в період тільки відкритої води!
  4. Можливі додаткові призи від партнерів водойми Клуб Рибалок «Відпочинок».

Приїжджайте, ловите, фотографуйте, пишіть звіти і отримуйте призи! 😉 

Удачі Вам і НХНЧ!!

УВАГА! АКЦІЯ! НАПИШИ ЗВІТ – ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 10% НА РИБАЛКУ!!

Шановні рибалки, добрий вечір! З 01 січня 2015 року адміністрація клубу запускає акцію для тих, хто любить писати звіти про свою риболовлю. Суть акції: рибалка, який зареєструвався і написав звіт про свою риболовлю на сайті водойми www.clubrybalok.com.ua отримує знижку в розмірі 10% від вартості квитка на подальшу риболовлю (максимальний період часу риболовлі, на яку діє знижка за один звіт – одна доба).

До зустрічі! Всім НХНЧ!!!