24.10.21 в Клубі, проходило свято – Сімейний турнір “Осіння блешня”. Вітаємо переможців і призерів турніру!

Турнір провели за підтримки депутата Бишівської громади – Гринь Юрія. Голови Бишівської громади Рознай Івана, та Голови Томашівської громади Пашун Олени і заступника Йовенко Олени.

Хочемо подякувати спонсорам турніру:

  • ТМ – ІБІС
  • Роману Глущенку за брендові наліпки для кожного учасника фестивалю
  • Магазин “Рибалка” с.Бишів – Руслану Величко за чудові подарунки для переможців

Приїхав особисто привітати Олександр Безрук – Телеканал “Трофей” привіз чудові подарунки для переможців. Це була подія для дітей і батьків. Кожна родина хотіла сфотографуватись з ведучим, актором і просто хорошою людиною Олександром Безруком.

Від Клубу, надали безкоштовно водойму для участі дітей в турнірі. Для переможців підготували – Подарункові сертифікати на спортивну рибалку.

Рибалка була – трудова, адже був сильний вітер, дощ і в кінці виглянуло сонечко. Наших учасників, це незлякало, адже відчували підтримку своїх рідних і боролися до останнього. Формат такого турніру – згуртовує родини, а в діток формує характер, щоб по життю бути переможцем!

Ніхто не залишився байдужим, коли онук подякував дідуся за підтримку і участь в турнірі, а він нестримуючи своїх сліз – розплакався від щастя! Для нас, це велика гордість і такі емоції, залишають приємний слід в душі.

Ми, будемо і надалі проводити для наших дітей такі Фестивалі, адже це надало впевненості, що ми все правильно робимо і намагаємось змінити світ до кращого.

Вітаємо наших переможців турніру:

  • 1 Місце та Big Fish – Команда “Pike hunter”с. Соснівка Антон Юзкевич та його батько.
  • 2 Місце – Команда “Сало – сила” с.м.т.Макарів – Vovanhik Good онук з дідусем.
  • 3 Місце – Команда “Fast Fish”м.Фастів – Родина Сергія Деревяги син з батьком.