Магазини – рітейли бувають гіпермаркетами, мегамаркетами, супермаркетами, мінімаркетами, а мені більше подобається назва: «магазин у дома».

Так і «Відпочинок» в с.Соснівка – компактний, по домашньому затишний, короповий став, але разом з тим із справжніми бійцями – суперниками…, – ну я маю на увазі звичайно коропів!

Тож, відловився в черговий раз на улюбленому водоймі. Серед тижня, хоч і виділити вдалося тільки одну добу, але задоволення від того вдосталь. Напарником, за звичаєм, була дружина.

Приїхали о 7-00 ранку. Встановлення невеличкого табору в 12 секторі не зайняло багато часу. Закорм пелетсом під протилежний берег, снасті у воду та довгеньке очікування. Мікс бойлів робін-ред, ананас, сквід октопус, полуниця. Додавав до насадки ароматизовану щтучну кукурудзу поп-ап.

Перед обідом, перші два паравози з інтервалом в 15 хвилин, закінчилися швидкими сходами. Знов ракета летить у повітря і міксований пелетс подається на короповий стіл. До насадок додаю «цукерки» – ПВА стіки з ароматизованими добавками. Сам би їв таке, бо люблю солодке!

Перша рибка в 17-20 стала біг-фішем цієї короткої сесії.  Дзеркальний красень 7840. Хоча це не 10-ка, за якою полюю, але дав справжній бій.  О 20-10 другого коропа, за домовленістю, виважувала дружина. І це був її особистий рекорд – 6060.

Після цього була пауза до півночі. А згодом нас атакували «чорні карлики». Коропці вагою від 1300 до 1600 щогодини включали мої сигналізатори. Під світанок ще був коропець на 4100. В 7-00 вже складались в машину, ще одна снасть у воді в останні хвилини принесла невеличкого коропчика, як то кажуть – на добру дорогу.

Дякую улюбленому клубу Відпочинок та його адміністрації за створений такий собі невеличкий рибацький рай!